Netwerk

Gediplomeerde docenten staan hier vermeld

Docenten die de opleiding kidsyoga hebben gevolgd zijn gedegen opgeleid. Zij kunnen yoga geven aan kinderen en tieners, in groepen of individueel en binnen het onderwijs.

 

Gediplomeerde docenten Nederland

 

Amersfoort

Anita van de Wakker http://anitavdwakker.wixsite.com/yoga-in-amersfoort

Amsterdam

Mara Leiblum http://www.dancefun4kids.nl email: mara@dancefun4kids.nl

Anneke van Bokhoven

Kim Kroezen

Anne van de Streek

Apeldoorn Regina Hartman
Arendonk Irma van den Ende

Arnhem

Liane de Blij

Simone Kamping

Juliette Daamen

Sanna van Noort

Bonny Papadopoulos-Veenstra

Yasmijn Lentjes

Patricia Grotenbreg

Nathalie Simons

Jenny Houttuin

Nicole Stappers

Bakel

Agnes de Groot http://www.devertakteboom.nl
Barendrecht Rosaline Baan http://www.yogabyrosa.nl email: r.baan@yogabyrosa.nl tel: 06-44442511
Barneveld Lisa Heimgartner www.ilove2yoga.nl
Beetsterzwaag (Frl) Alberta van der Heide www.likeyoga.nl info@likeyoga.nl

Bemmel

Marieke Beuving  www.yoga-lingezegen.nl

Beuningen

Bleiswijk

Iris van wessel www.mwfeelings.nl

Stephanie Moumou tel: 0627 508533

Borculo

Jill Brockner 0545-271567

Breda

Betty van Soest email: betty_van_soest@hotmail.com

Nick van Baelen email: nick.vanbaelen@pcpomiddenbrabant.nl

Cuijk

Louisa van Geenen 06-12688767

Delft

Judith Zuijderwijk

Den Haag

Maaike van Geest www.YogaYama.nl email: info@YogaYama.nl tel: 06-28433417

Marjolein Sap email: marjoleinsap@hotmail.com

Kimm Bloemink http://www.yogablooming.nl email: info@yogablooming.nl tel: 0626788990

Marcherie Deckert mwjdeckert@gmail.com

Roxanne Jansse

Deurne

Joyce Tromp email: joyce.tromp@hetnet.nl

Deventer

Gerreke van den Bosch http://www.yogadeventer.nl info@yogadeventer.nl
Dieren Annika van der Wal
Doesburg Chantal Pangamanann 

Doetinchem

 

 

Veronique Lamers email: lamers-heskes@t-online.de

www.lamusique.nl

Tamara Liebrand

Dronten

Tineke Fleurke

Doorwerth

Kika Kok Tel: 06-54970480 email: kika@koningzwaan.nl http://www.koningzwaan.nl

Drachten

Antje Fokkema http://www.yogametjehart.nl yoga voor volwassenen en jongeren

Druten

Lonneke ten Boske

Duiven

Adéle Zwinkels http://www.yoga-adele.nl tel: 06 46270761
Echt Monique Slangen email: info@sandstoneyoga.nl www.sandstoneyoga.nl
Ede

Heidy Starke email: heidy.starke@gmail.com

Rima Albers-Joni email: rima_joni@hotmail.com

Eindhoven

Imca Lankhorst-Evers  tel: 0648 478525

Sandra Kok yoga docent  tel:040-2810314

Tamira Kars email: tamirakars@yahoo.com

Eefke Scheepers Psycholoog, Mindfulnesstrainer, Kinderyoga docent
email: info@eefkescheepers.nl

Elst

Esther Meeuwissen

Mariz Flores tel: 06-23183001

Enschede

Delia Hofman http://www.playnmove.nl tel: 0652696959

Angela Reuver http://www.yogaplus.nl

Ankie Hofacker

Esbeek

Karin van Liere tel: 06-11455508 www.yogapraktijkmoederaarde.blogspot.com

Ewijk

Ellis Leeters email: eleeters@xs4all.nl

Geldrop

Marieke van den Burg mariekevandenburg@live.nl tel:040-2574799

Goirle

Jose Vingerhoets www.yogavlinders.nl email: vlindertuin.kinderyoga@gmail.com

Gorssel

Carmen Stuitje email: cstuitje@gmail.com

Groenlo

Lizette de Reus tel: 0544 466050

Groesbeek

Fieni Willems www.yogapraktijkgaia.nl email: j.willems29@chello.nl

Marion Peters www.yogamarion.nl

Selma Yenipazar

Groningen

Dorien Pool yoga docent www.sense-of-living.nl tel: 0654694784

Carla Hofstee Email: carlihof@gmail.com tel: 0610-250086 www.carlahofstee.nl

Geldermalsen

M. van Aalst – Kočová

Heerenveen Annelies Braaksma
Heerhugowaard Patricia Sagel Yogadocent tel:072-5710058 email: p.sagel@quicknet.nl

Heino

Tineke Schipper www.yogabeleving.nl

Helmond

Annetta Smulders www.yogannetta.nl tel: 06-49802645 email: yogannetta@upcmail.nl
Hengelo

Gerda van Dijk

Anita Hesselman

’s Hertogenbosch Elseline van Osch

Heusden

Ilona Wijnen tel: 0416-662728 www.ilonamerkx.nl

Hoogeveen

Cisca Lunenborg van Melzen www.yogasport-hoogeveen.nl Email: bodyfit@live.nl

Horst

Angelique Bolten email: angelique.bolten@gmail.com

Huis ter Heide

 Annebel  van der Wal

IJmuiden

Nicole de Jong tel: 06-42242781

Anita Bloemer email: a.bloemer@quicknet.nl

Kerkrade

Astrid Kempen

Nadia de Groot

Krimpen a/d IJssel

Marjolijn van den Berg (leerkracht)

Linda Kaan email: info@in2yoga.nl  www.in2yoga.nl

Cheyenne Pattikawa

Landgraaf Sandra Vinken tel: 06-20004163 email: casavinken@gmail.com

Leende

Lidy van Dijk tel: 06-10497683.  email: lidyvandijk@stjoan.nl

Leiden

Marjolein van de Noordaa email: noordaa17@gmail.com

Loon op Zand

Karin J.M. van der Bruggen www.krachtuitzevenzonnestralen.nl email: info@krachtuitzevenzonnestralen.nl

Malden

Angelique Weijers tel: 024-3586043, 06-12766320, angeliqueweijers@kpnmail.nl

Mill

Erna van Kol yogadocent. Tel: 0485-321161 email: ernavankol@hetnet.nl
Molenhoek Anne uringa Tel: 0641986070 Email: anne@damiyo.nl www.damiyo.nl

Neede

Anja Weerink Tel: 06-12323363 Email: anja.kevin@planet.nl

Naaldwijk

Frank Koop-Dijks en Jenny Koop-Dijks www.joyoga.nl

Nijmegen

Christel Jansen  tel:06-15018111 www.terrayoga.nl (momenteel geen lessen)

Lieke van Lith 

Mariska Petrovic http://www.petrovicproducties.nl

Lidy van Driel

Obdam Rosanne Lange email: rosannelange@gmail.com

Oosterbeek

Anne-Marie Netten www.jijalskind.nl tel:026-3335458

Elze Bosveld www.gewoon-je-zelf.nl tel: 06-44227508

Oostzaan Angelique Rhemrev  email: angelique@relaxingkids.nl www.relaxingkids.nl

Oudehaske

Patricia Swanenberg email: patricia@praktijkswanenberg.nl
Overdinkel Maaike Talman-Roozendal www.inhetzadelmetmaaike.nl

Ravenstein

Diana Kocken

 Ravenswaaij

Sigrid Paulussen www.yoga-aandelek.nl

Roermond

Jeanine Delescen www.studionovaroermond.nl

Rotterdam

Angelique Vermunt http://www.yogastudiosukha.nl  010-751483

Asha Toerab www.yogapraktijkasha.nl
email: rajayoga.asha@hotmail.com tel: 06 – 24 09 00 48

Jasoda Maasyoga

Monique van Driel www.yogametlef.nl
email: info@yogametlef.nl

Angela Ramjan www.namostuteyoga.com  angela@namostuteyoga.com

Ruurloo Zippora Polak www.yogazip.nl tel: 06-29054501
Schiedam Suzanne van de Linde email: RelaxBySuus@gmail.com tel: 0647011796
Simpelveld Joyce Verhoeven www.kloostersimpelveldyogabodymind.nl

Soest

Ria Voerman- Kuzee www.yogavoorkinderen.nl 06–202 333 54 info@yogavoorkinderen.nl
Son Aafke Valks email: aafkevalks@gmail.com

Tiel

Carla Dubbink tel: 06-10934331/0344633627 email: carla.dubbink@12move.nl
Tilburg

Nienke Bouwens www.Clearmind-yoga.com

Anita Bouman

Ulft Judith Kapelle (Ketelaarsport) tel:0315-631956. email: arnojudith@kpnmail.nl
Utrecht

Mariam Laaroussi

Esther de Jong

Varsseveld

Theanda van den Berg  email: t.berg29@chello.nl

Veeningen

Ellen C.C. Boelens-van der Knoop   ellenboelens@xs4all.nl
Velden

Jana Zajec www.jayoga-velden.nl

Velp

Sharon de Weerd

Eline van Bergeijk email: evanbergeijk@gmail.com

Cindy Brokking deyogamat.nl

Anke de Laat

Voorschoten

Jiska van Leeuwen tel: 071-5233027 email: jissebis@hotmail.com

Vriescheloo

Nettie Scholtens-Bootsman

Waalwijk

Roos van Boekel tel: 0416-341558 email: avona00@zonnet.nl

Wageningen

Gabrielle Baan

Marcel van Kuik

Patty Schuringa

Weelde

Chantal Bols www.wannadance.be email: info@wannadance.be

Westeremden

Anoesjka Hilbrands

Wijchen

José Albers tel:026-6421043 email: yoga.shakti@hetnet.nl
Wijk bij Duurstede Diny Neuteboom tel: 0343-591123 e-mail: JENeuteboom1955@kpnmail.nl
Zeeland

 Dorieke Ariëns 

Zevenbergen Anica de Jong
Zoetermeer Saskia Frambach

Zutphen

 

 

 

Zwolle

Ellen Heek

Carolyn van de Wijngaert www.yogazwolle.nl

Sandra Ekkelkamp Email: sandraekkelkamp@hotmail.com

 

Gediplomeerde docenten België

Antwerpen

Myriam Beerens

As

Ellen Cochet Email: ellencochet@hotmail.be

Brugge

Gauri Griet Ameeuw www.sampoorna-yoga.be

Koksijde

Sylvie Decoster Tel:0(032)477/132.758 Email: sylviedecoster@telenet.be

Lanaken

Blanche Decerf email: Blanche.decerf@telenet.be

Sissi Quaedflieg www.kurmasana-kinderyoga.com

Lommel

Marga de Jong email: margadejong5@gmail.com

Wachtebeke

Chris Bus www.amapola.be

 

Gediplomeerde docenten Overig

Duitsland –

Bentheim-Gildehaus

Inge Tijink Monkita Kidz

Marokko – Rabat

Henriette van de Wetering

 Engeland – St Neots

Mariana Huiskamp

Zambia Pia Korpinen

 

Gediplomeerde docenten Tanzania

 

Tanzania – Zanzibar Aida Abdalla Suleiman
Tanzania Frank Norbert
Tanzania Karim Swafi
Tanzania Lisa Peterson
 

 

 

Tanzania Marion Scheltema
Tanzania Meida Mtapwata
Tanzania Morise Msiwao
Tanzania Moses Frank
Tanzania Paula May
Tanzania Rehema Azidiheri Mohamed
Tanzania Trude Peterson