Netwerk

Gediplomeerde docenten staan hier vermeld

Docenten die de opleiding kidsyoga hebben gevolgd zijn gedegen opgeleid. Zij kunnen yoga geven aan kinderen en tieners, in groepen of individueel en binnen het onderwijs.

 

Gediplomeerde docenten Nederland

 

Amstelveen Martine Fichot email: martine.fichot@xs4all.nl

Amsterdam

Walthera Beelaerts (Uitdam)

Mara Leiblum http://www.dancefun4kids.nl email: mara@dancefun4kids.nl

Suzan Pilon email:vlindersuus@hotmail.com http://www.buurtboerderij.nl

Mercedes van Meurs

Kim Kroezen

Anne van de Streek

Apeldoorn Regina Hartman
Arendonk Irma van den Ende tel: (0032) 014-7095

Arnhem

Riny Verhoeven r

Liane de Blij email: ldeblij@chello.nl tel: 06-19646907

Simone Kamping tel: 06-14379707 http://www.hand-en-hart.nl

Juliette Daamen

Sanna van Noort

Bonny Papadopoulos-Veenstra

Yasmijn Lentjes ylentjes@yahoo.com

Patricia Grotenbreg

Nathalie Simons

Jenny Houttuin

Bakel

Agnes de Groot http://www.devertakteboom.nl yoga docent email: agnesdegroot@chello.nl   tel:0492-343577
Barendrecht Rosaline Baan http://www.yogabyrosa.nl email: r.baan@yogabyrosa.nl tel: 06-44442511
Barneveld Lisa Heimgartner www.ilove2yoga.nl
Beetsterzwaag (Frl) Alberta van der Heide www.likeyoga.nl info@likeyoga.nl
Berkel en Rodenrijs Wendy de Groot

Beuningen

Iris van wessel www.mwfeelings.nl

Borculo

Jill Brockner 0545-271567

Breda

Betty van Soest email: betty_van_soest@hotmail.com

Nick van Baelen email: nick.vanbaelen@pcpomiddenbrabant.nl

Cuijk

Louisa van Geenen 06-12688767

Wilma Schimmer Tel: 06-26951809

Delft

Judith Zuijderwijk Yoga, dansexpressie en schrijfdans voor kinderen tel: 15 2133500

Den Haag

Maaike van Geest www.YogaYama.nl email: info@YogaYama.nl tel: 06-28433417

Marjolein Sap Satyananda yoga docent in opleiding tel: 06 34915012 email: marjoleinsap@hotmail.com

Kimm Bloemink http://www.yogablooming.nl email: info@yogablooming.nl tel: 0626788990

Marcherie Deckert mwjdeckert@gmail.com

Deurne

Joyce Tromp email: joyce.tromp@hetnet.nl tel:0493-310599

Deventer

Gerreke van den Bosch http://www.yogadeventer.nl info@yogadeventer.nl
Dieren Annika van der Wal
Doesburg Chantal Pangamanann tel: 06-22000055 email: kinderyoga-pip@mytribe.nl

Doetinchem

 

 

Veronique Lamers email: lamers-heskes@t-online.de

www.lamusique.nl

Tamara Liebrand

Dordrecht

Beppie Janssen

Hanneke van Noort email: hanvannoort@hotmail.com tel:078-6318727

Mariana Huiskamp-Robillard
email: mar-robillard@munster.qsi.org

Doorwerth

Kika Kok Tel: 06-54970480 email: kika@koningzwaan.nl http://www.koningzwaan.nl

Drachten

Antje Fokkema http://www.yogametjehart.nl yoga voor volwassenen en jongeren

Druten

Lonneke ten Boske

Duiven

Adéle Zwinkels http://www.yoga-adele.nl tel: 06 46270761
Echt Monique Slangen email: info@sandstoneyoga.nl www.sandstoneyoga.nl
Ede

Heidy Starke email: heidy.starke@gmail.com

Rima Albers-Joni email: rima_joni@hotmail.com

Eindhoven

Imca Lankhorst-Evers  tel: 0648 478525

Sandra Kok yoga docent  tel:040-2810314

Tamira Kars email: tamirakars@yahoo.com

Eefke Scheepers Psycholoog Kind en Jeugd, Mindfulnesstrainer, Kinderyoga docent

email: Eefkescheepers@hotmail.com tel: 06-42231577

Elst

Esther Meeuwissen

Mariz Flores tel: 06-23183001

Enschede

Delia Hofman http://www.playnmove.nl tel: 0652696959

Angela Reuver http://www.yogaplus.nl

John Nillesen email: jpgmnillesen@kpnplanet.nl

Ankie Hofacker

Esbeek

Karin van Liere tel: 06-11455508 www.yogapraktijkmoederaarde.blogspot.com

Ewijk

Ellis Leeters email: eleeters@xs4all.nl

Geldrop

Marieke van den Burg Yogam en het yogabosch email: mariekevandenburg@live.nl tel:040-2574799

Goirle

Jose Vingerhoets www.yogavlinders.nl email: vlindertuin.kinderyoga@gmail.com tel:013-5340246

Gorssel

Carmen Stuitje email: cstuitje@gmail.com

Groenlo

Lizette de Reus tel: 0544 466050

Groesbeek

Fieni Willems www.yogapraktijkgaia.nl email: j.willems29@chello.nl tel: 024-3975222

Marion Peters www.yogamarion.nl

Selma Yenipazar

Groningen

Dorien Pool yoga docent www.sense-of-living.nl tel: 0654694784

Carla Hofstee Email: carlihof@gmail.com tel: 0610-250086 www.carlahofstee.nl

`

Haarlem

Alice v. Rooijen Arts acupuncturist www.cvlg-acupunctuur.com
tel: 023-5315676

Hapert

Miranda Stokmans  email: info@mirandastokmans.nl  www.mirandastokmans.nl/kinderyoga

Haps

Paula de Visser www.hethelendehuis.nl email: hethelendehuis@ziggo.nl tel: 06 – 400 64 724
Heerenveen Annelies Braaksma
Heerhugowaard Patricia Sagel Yogadocent tel:072-5710058 email: p.sagel@quicknet.nl

Heino

Tineke Schipper www.yogabeleving.nl

Helmond

Annetta Smulders www.yogannetta.nl tel: 06-49802645 email: yogannetta@upcmail.nl
Hengelo

Gerda van Dijk

Anita Hesselman

Herpen Ans van de Akker. email: Ans@geling.doge.nl
’s Hertogenbosch Elseline van Osch

Heusden

Ilona Wijnen tel: 0416-662728 www.ilonamerkx.nl

Hoogeveen

Cisca Lunenborg van Melzen www.yogasport-hoogeveen.nl Email: bodyfit@live.nl

Horst

Angelique Bolten email: angelique.bolten@gmail.com

Huissen

Margo Becking email: margobecking@yahoo.com

IJmuiden

 

Nicole de Jong tel: 06-42242781

Anita Bloemer email: a.bloemer@quicknet.nl

Kerkrade Astrid Kempen
Krimpen a/d IJssel

Marjolijn van den Berg (leerkracht)

Ellen van den Bos  www.sterke-beer.nl

Linda Kaan email: info@in2yoga.nl  www.in2yoga.nl

Landgraaf Sandra Vinken tel: 06-20004163 email: casavinken@gmail.com

Leende

Lidy van Dijk leerkracht. kinderyoga op de basisschool.
tel: 06-10497683.  email: lidyvandijk@stjoan.nl

Leiden Marjolein van de Noordaa
Loon op Zand Karin J.M. van der Bruggen www.krachtuitzevenzonnestralen.nl email: info@krachtuitzevenzonnestralen.nl

Malden

Angelique Weijers tel: 024-3586043, 06-12766320, angeliqueweijers@kpnmail.nl

Mill

Erna van Kol yogadocent. Tel: 0485-321161 email: ernavankol@hetnet.nl
Molenhoek Anne uringa Tel: 0641986070 Email: anne@damiyo.nl www.damiyo.nl

Neede

Anja Weerink Tel: 06-12323363 Email: anja.kevin@planet.nl – ook yoga voor special needs

Nieuwkuijk

Linda Peeters leerkracht. Email: l1ndapeeters@hotmail.com tel: 06-38756395

Naaldwijk

Frank Koop-Dijks en Jenny Koop-Dijks www.joyoga.nl

Nijmegen

Christel Jansen  tel:06-15018111 www.terrayoga.nl (momenteel geen lessen)

Lieke van Lith  http://www.kinderyoganijmegen.nl email: info@kinderyoganijmegen.nl tel: 024-3602377

Mariska Petrovic http://www.petrovicproducties.nl

Matilde Maussen,

Lidy van Driel

Obdam Rosanne Lange email: rosannelange@gmail.com

Oosterbeek

Anne-Marie Netten www.jijalskind.nl tel:026-3335458

Amana Bruijne 0616806617

Elze Bosveld www.gewoon-je-zelf.nl tel: 06-44227508

Oostzaan Angelique Rhemrev  email: angelique@relaxingkids.nl www.relaxingkids.nl

Oudehaske

Patricia Swanenberg email: patricia@praktijkswanenberg.nl
Overdinkel Maaike Talman-Roozendal

Ravenstein

Diana Kocken
Rheden Claudia de Kruijff-Gan

Rijswijk

Sigrid Paulussen

Roermond

Jeanine Delescen www.studionovaroermond.nl

Rotterdam

Angelique Vermunt http://www.yogastudiosukha.nl  010-751483

Asha Toerab www.yogapraktijkasha.nl
email: rajayoga.asha@hotmail.com tel: 06 – 24 09 00 48

Jasoda Maasyoga

Monique van Driel www.yogametlef.nl

email: info@yogametlef.nl

Angela Ramjan www.namostuteyoga.com  angela@namostuteyoga.com

Ruurloo Zippora Polak www.yogazip.nl tel: 06-29054501
Schiedam Suzanne van de Linde email: RelaxBySuus@gmail.com tel: 0647011796
Simpelveld Joyce Verhoeven www.kloostersimpelveldyogabodymind.nl

Soest

Ria Voerman- Kuzee www.yogavoorkinderen.nl 06–202 333 54 info@yogavoorkinderen.nl
Son Aafke Valks email: aafkevalks@gmail.com

Tiel

Carla Dubbink tel: 06-10934331/0344633627 email: carla.dubbink@12move.nl
Tilburg Nienke Bouwens www.Clearmind-yoga.com
Ulft Judith Kapelle (Ketelaarsport) tel:0315-631956. email: arnojudith@kpnmail.nl
Utrecht

Lovie Pleisner

Mariam Laaroussi

Varsseveld

Theanda van den Berg  tel: 06-23385253 email: t.berg29@chello.nl

Veeningen

Ellen C.C. Boelens-van der Knoop Tef. : 0528 – 33 17 2 “YogakindMindfulkind – De Zzzoemende Bij” E-mail: ellenboelens@xs4all.nl
Velden

Jana Zajec tel: 06-48284536

JaYoga! Yoga, kinderyoga en zwangerschapsyoga

www.jayoga-velden.nl

Velp

Sharon de Weerd

Gerda Ferbeek email: ferost@upcmail.nl

Eline van Bergeijk email: evanbergeijk@gmail.com

Cindy Brokking email: cindyyoga@live.nl

Tessa Kleijn

Anke de Laat

Voorschoten

Jiska van Leeuwen tel: 071-5233027 email: jissebis@hotmail.com

Vriescheloo

Nettie Scholtens-Bootsman

Waalwijk

Roos van Boekel tel: 0416-341558 email: avona00@zonnet.nl

Wageningen

Gabrielle Baan

Marcel van Kuik

Patty Schuringa

Weelde

Chantal Bols www.wannadance.be email: info@wannadance.be tel: (+32) 0496-714132

Westeremden

Anoesjka Hilbrands

Wijchen

José Albers tel:026-6421043 email: yoga.shakti@hetnet.nl
Wijk bij Duurstede Diny Neuteboom tel: 0343-591123 e-mail: JENeuteboom1955@kpnmail.nl

Zeist

Odile Fiscalini tel: 0654 708932

Zevenaar

Peggy Engelen tel:0316 842620
Zevenbergen Anica de Jong
Zoetermeer Saskia Frambach

Zutphen

Marian Oosterbroek tel: 06-12646577 Kinderyoga Kleurspiraal email: info@kleurspiraal.nl www.kleurspiraal.nl

Zwolle

Ellen Heek Montessori leerkracht

Carolyn van de Wijngaert www.yogazwolle.nl

Sandra Ekkelkamp Email: sandraekkelkamp@hotmail.com

 

Gediplomeerde docenten België

Antwerpen

Myriam Beerens Kinderfysiotherapeute tel: 0476-507098

As

Ellen Cochet Email: ellencochet@hotmail.be

Brugge

Gauri Griet Ameeuw Sampoorna Yoga Brugge tel: 050/68.73.29 www.sampoorna-yoga.be

Koksijde

Sylvie Decoster Tel:0(032)477/132.758 Email: sylviedecoster@telenet.be

Lanaken

Blanche Decerf email: Blanche.decerf@telenet.be

Sissi Quaedflieg www.kurmasana-kinderyoga.com

Lommel

Marga de Jong email: margadejong5@gmail.com

Wachtebeke

Chris Bus www.amapola.be

 

Gediplomeerde docenten Overig

Duitsland –

Bentheim-Gildehaus

Inge Tijink Monkita Kidz

Marokko – Rabat

Henriette van de Wetering
Ibiza

Anneke van Bokhoven www.balanns.nl

email: annekevanbokhoven@hotmail.com

Zambia Pia Korpinen

 

Gediplomeerde docenten Tanzania

 

Tanzania – Zanzibar Aida Abdalla Suleiman
Tanzania Frank Norbert
Tanzania Karim Swafi
Tanzania Lisa Peterson
Tanzania Marion Scheltema
Tanzania Meida Mtapwata
Tanzania Morise Msiwao
Tanzania Moses Frank
Tanzania Paula May
Tanzania Rehema Azidiheri Mohamed
Tanzania Trude Peterson